Aquapark w hotelu – zalety

Park wodny to kolejna atrakcja, jaką docenia wielu gości hotelowych. Pobyt w hotelu na spotkania biznesowe, wyjazdy rodzinne czy uroczystości to doskonała okazja do wypoczynku lub aktywnego spędzenia czasu w komfortowych warunkach. Warto wybrać hotel z aquaparkiem, w którym dzieci i dorośli mogą korzystać z aquaparku w dogodnych godzinach 7 dni w tygodniu. Oferujemy szeroki wachlarz atrakcji, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na poprawie kondycji, zabawie na zjeżdżalni czy relaksie w jacuzzi. 

Hotel Warszawianka posiada duży park wodny pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Obsługa doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest zabawa nad wodą, dlatego przygotowała dla wszystkich naszych gości wiele pomysłów na aktywne i relaksujące spędzenie wolnego czasu – tylko 40 minut od Warszawy!

Co jeszcze wyróżnia holetowe aquaparki? Basen jest dostępny również dla gości z zewnątrz. W tym celu warto kupić karnety jednorazowe, rodzinne lub miesięczne, które dodatkowo uprawniają do bezpłatnego wstępu na siłownię, zajęcia fitness oraz saunę suchą. Warto zatem wybrać się do hotelu z aquaparkiem

Weekend w SPA

Hotel ze spa to świetny pomysł na weekendowy wypad, po którym poczujesz się naprawdę wypoczęty i pełen sił. Aby to osiągnąć, hotele przygotowały szeroką gamę ofert, dostosowanych do różnych potrzeb i celów. Dla miłośników wschodnich klimatów są dwudniowy program mający na celu wyciszenie, odprężenie, rozluźnienie mięśni i wewnętrzną równowagę. Dostępne są również programy antystresowe, podczas których można zadbać nie tylko o swoje ciało, ale przede wszystkim o umysł.

Pakiety Spa to świetny prezent dla bliskiej osoby i świetny sposób na spędzenie wolnego weekendu we dwoje lub z ukochaną osobą. 

Najlepsze uzdrowiska na Mazowszu to zazwyczaj obiekty biznesowe, oferujące gościom bogatą infrastrukturę konferencyjną i sprytne połączenie pracy z wypoczynkiem. W weekendy i święta zamieniają się w przyjazne rodzinne centra rozrywki. Taki też jest hotel z aquaparkiem Warszawianka, który przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki temu każdy może skorzystać z jej ciekawej oferty.