Best Friends Weddings

CINEMATIC STORIES ABOUT LOVE

MD__1943.jpg

Kilka słów o nas

 

Jesteśmy David i Ola - team filmowo-fotograficzny z Warszawy - i jesteśmy małżeństwem. Uwielbiamy podróże, naszego cudownego pieska i spędzać czas z fajnymi ludźmi przy dobrym jedzonku. Ale najbardziej na świecie kochamy poznawać nowych ludzi i opowiadać ich historie w najbardziej emocjonalny sposób. Naturalne klimaty, szczere emocje to coś co inspiruje nas najbardziej i codziennie daje nam dawkę natchnienia w naszej pracy.

 

 

Wybrane historie Filmowe

Cinematic films 

 
MD__1943.jpg

Od pierwszych chwil, kiedy poznaliśmy Roksanę i Radka, wiedzieliśmy w jakim kierunku musimy iść i jak będzie wyglądać ich film. Z pewnością możemy powiedzieć, że jest to najbardziej delikatny film, który kiedyś tworzyliśmy, i uwielbiamy w nim wszystko

 
IMG_1313.jpg

Wszytsko zaczęło się wiosną tego roku kiedy zupełnie przypadkiem poznaliśmy dwójkę niesamowitych ludzi, Kasię i Marcina, dwa pięknych serca, które wpadły na pomysł o zrobieniu intymnego wesela-ucieczki.

 
110.jpg

Poznanie wspaniałych ludzi to jest to, co najbardziej kochamy w swojej prace. Tym razem zapraszamy Was do wyjątkowo elegańskiego wesela Martyny i Marcina, które odbyło się w przypięknym zamku w Janowie Podlaskim.

 
 
 

 

Wybrane historie zdjeciowe

Historie zdjęciowe

 
IMG_8079.jpg

Tym ciepłym październikiem życie zaprowadziło nas na sam zachód Polski, gdzie poznaliśmy wspaniałą parę, Ulę i Marcina i staliśmy częścią ich wielkiego dnia!

 

Wszytsko zaczęło się wiosną tego roku kiedy zupełnie przypadkiem poznaliśmy dwójkę niesamowitych ludzi, Kasię i Marcina, dwa pięknych serca, które wpadły na pomysł o zrobieniu intymnego wesela-ucieczki.

 
MD__2840.jpg

Kiedy atmosfera, ludzie, miejsce, nastrój, dosłownie wszystko perfekcyjnie się dobiera, tworzy się magia… Historia o pasji, uśmiechach, mokrych stopach. O miłości, o ludziach w najszczerszy sposób

 

Opinie naszych par

 
film 6-80.jpg

Bardzo długo szukaliśmy ekipy filmowej, która by nam odpowiadała. Kiedy zobaczyłam ich film od razu wiedziałam - to oni mają nakręcić najważniejszy dzień w naszym życiu. Film jest idealny - dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Niczego nie chcemy zmieniać. Olga, David i Kuba to najlepsza ekipa kamerzystów! Byli ledwo zauważalni - to bardzo ważne, żeby goście czuli się swobodnie. Odzwierciedlili wszystkie emocje, jakie nam towarzyszyły w tym dniu. A co najważniejsze, są przemiłymi, pozytywnymi i bezproblemowymi osobami! Polecamy z całego serca!

– Marta & Piotrek

 

Obserwuj nas na Instagramie