Best Friends Weddings

Planujecie swój wielki dzień? Zobaczcie jakie historie tworzymy!

 

Jesteśmy David i Ola - team filmowo-fotograficzny z Warszawy - i jesteśmy małżeństwem. Uwielbiamy podróże, naszego cudownego pieska i spędzać czas z fajnymi ludźmi przy dobrym jedzonku.

Ale najbardziej na świecie kochamy poznawać nowych ludzi i opowiadać ich historie w najbardziej emocjonalny sposób. Naturalne klimaty, szczere emocje to coś co inspiruje nas najbardziej i codziennie daje nam dawkę natchnienia w naszej pracy. Tworzenie wzruszających, autentycznych historii o ludziach i miłości to nasza największa pasja. So, let’s creat your’s!

 
 
Wedding session-108.jpg
 
 

 

Chcielibyśmy ogromnie podziękować Wam za cudowne podsumowanie Naszego Dnia!
Znakomite podejście, profesjonalizm, wyrozumiałość, cierpliwość i mnóstwo humoru - to cechuje cały zespół Best Friends Weddings!
Nie zamienilibysmy Was na nikogo innego! Dziękujemy, ze mogliśmy czuć się tak swobodnie podczas filmowania! Polecamy polecamy polecamy

– Martyna & Marcin.”

 

 
 

O nas mówią

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że zostaliśmy wymienione jako 5 filmowców weselnych, których warto obejrzeć w 2019 roku przez jednego z najlepszych filmowców ślubnych na świecie - Matt’a Johnson’a.

 
 
 
 

 

Nasze prace

Nasze filmy i zdjęcia są artystycznym spojrzeniem, historią o rzeczach ważnych i ponadczasowych: o miłości pomiędzy dwójką ludzi, o ich emocjach, ale też o emocjach ludzi, którzy towarzyszyli im w tym ważnym dniu.

 
 
 

Let’s create your story together

 
ст 7 (2).jpg
 

Poświęćcie chwilę na zapoznanie się z często zadawanymi pytaniami, bo wiemy, że je macie!

 

 

kontakt

Bardzo nam miło, że jesteście tutaj i myślicie o stworzeniu niepowtarzalnej historii razem z nami! Jesteśmy podekscytowani współpracą z parami, które głęboko troszczą się o uchwycenie więcej niż tylko detalów dnia ślubu, które nie boją się być sobą, dużo się śmiać i pozwalają uchwycić ‘serce’ ich związku!
Więc teraz opowiedzcie nam trochę ciekawostek o sobie!

Jesteście zainteresowani *
Na jakim etapie poszukiwania filmowca/fotografa jesteście? *
Jak dowiedzieliście się o nas? *
*