Best Friends Weddings

 FAQ

MACIE DO NAS PYTANIA? MY MAMY ODPOWIEDZI.
TUTAJ ZNAJDZIECIE PYTANIA KTÓRE OTRZYMUJEMY NAJCZĘŚCIEJ! ZAPOZNAJCIE SIĘ Z NIMI,
A GDYBYŚCIE MIELI DO NAS WIĘCEJ PYTAŃ - Z PEWNOŚCIĄ PISZCIE DO NAS!

AŁ (636).JPG
MD__1943.jpg

Jak długo zajmujecie się filmowaniem/fotografią?
Możemy powiedzieć, że od zawsze. David zaczął swoją przygodę z filmem na pierwszym roku studiów reżyserskich w 2009 roku (tak, skończył magisterkę z reżyserii filmu) i od tego czasu filmowanie jest całym jego życiem i full time pracą. Ola wszędzie miała ze sobą aparat fotograficzny jeszcze z lat szkolnych, a pierwsze wesele “miała za sobą” w 2014 roku.

Skąd jesteście i jak daleko dojeżdżacie na wesela?
Do fajnych ludzi choć na koniec świata ;) Mieszkamy w Warszawie, ale z chęcią podróżujemy po całej Polsce. Latem nie mamy ani tygodnia siedząc na jednym miejscu, a przed sezonem robimy zakłady - ile tysięcy zrobi nasze auto w tym roku.

Czy dostarczacie surowy materiał/RAWy?
Nie mamy opcji dostarczania surowego materiału/RAWów. Uwierzcie nam, w swoich filmach i zdjęciach oddajemy Wam wszystkie wspaniałe momenty. I pamiętajcie, że 50% magii filmu i zdjęć tworzymy już pod czas montażu/obróbki.

MD__2878.jpg

Czy obowiązkowe jest spotkanie osobiste przed rezerwacją terminu?
Zawsze preferujemy najpierw poznać parę, więc tak, spotkanie osobiste jest obowiązkowe, ale nie zawsze mieszkamy w jednym mieście, więc oczywiście spotkanie może być zorganizowane i w formie video call przez Skypa. Na takim spotkaniu upewnimy się ostatecznie, że perfekcyjnie do siebie pasujemy i razem stworzymy wspaniałą historię.

Czy możemy wybrać podkład muzyczny do filmu?
Podkład muzyczny jest dobierany przez nas indywidualnie do każdego filmu w zależności od atmosfery wesela, Waszego charakteru, ceremonii i po prosru od tego, jacy ludzi jesteście. Są to utwory, których nie usłyszycie w radiu. I każdy utwór jest kupowany z licenzją. Ale zawse chętnie się dowiemy o Waszych ulubionych stylach muzycznych.

Jak wygląda rezerwacja terminu i płatność?
Termin rezerwujemy po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku w wysokości 20%. Reszta kwoty jest płacona w dniu wesela.

IMG_1474.jpg

Jak długo będziemy czekać na film/zdjęcia?
Czaz oczekiwania na film to 6-9 miesięcy, na zdjęcia - do 3 miesięcy. Chcemy zawsze być pewni, że otrzymacie od nas perfekcyjną wymarzoną historię, do której będziecie wracać przez całe życie, dlatego pracujemy nad każdą w bardzo szczególowy sposób, co zajmuje odpowiednią ilość czasu.

Co w razie jeśli nie będziecie mogli przyjechać na nasze wesele (powody zdrowotne i td.)?
W razie jeśli nie będziemy mogli być na Waszym weselu (choroba, wypadek i td.) dokonamy wszystkich starań w poszukiwaniu zastępstwa w podobnym do naszego stylu i na tym samym poziomie. A wpłacony zadatek zostanie Wam zwrócony.

Czy oferujecie rabaty?
Nope.

 

Nadal macie pytania? Wyślijcie nam maila, a my odpowiemy na wszystkie!

IMG_1067.jpg