CINEMATIC FILMS


 
110.jpg

Poznanie wspaniałych ludzi to jest to, co najbardziej kochamy w swojej prace. Tym razem zapraszamy Was do wyjątkowo elegańskiego wesela Martyny i Marcina, które odbyło się w przypięknym zamku w Janowie Podlaskim.

 
IMG_1313.jpg

Wszytsko zaczęło się wiosną tego roku kiedy zupełnie przypadkiem poznaliśmy dwójkę niesamowitych ludzi, Kasię i Marcina, dwa pięknych serca, które wpadły na pomysł o zrobieniu intymnego wesela-ucieczki.

 
IMG_1169.jpg

Tym ciepłym październikiem życie zaprowadziło nas na sam zachód Polski, gdzie poznaliśmy wspaniałą parę, Ulę i Marcina i staliśmy częścią ich wielkiego dnia!

 
1111.jpg

Piękna historia o szczęściu, miłości i szczerości dwóch kochających serc. Marta i Piotrek to wyjątkowo luźni i weseli ludzie, na serio, trudno wyobrazić ludzi, bardziej komfortowo czujących się przed kamerą i nie bojących się swoich emocji.

 
IMG_9769.jpg

Tym razem nie tylko weselnie ale i rodzinnie. Poznajcie Anetę, Michała i ich małego cudownego Kacperka, który sprawia niesamowite uśmiechi i tak szczere emocje, że trudno przekazać słowami.

 

Osobiście my po prostu uwielbiamy ceremonie ślubne w plenerze, i tak się wydarzyło na weselu Karoliny i Jacka, którzy śmiało zdecydowali się na wrześniowy plenerowy ślub nad polskim Bałtykiem.