Historie zdjęciowe


 
IMG_8079.jpg

Tym ciepłym październikiem życie zaprowadziło nas na sam zachód Polski, gdzie poznaliśmy wspaniałą parę, Ulę i Marcina i staliśmy częścią ich wielkiego dnia!

 
IMG_7820.JPG

Wszytsko zaczęło się wiosną tego roku kiedy zupełnie przypadkiem poznaliśmy dwójkę niesamowitych ludzi, Kasię i Marcina, dwa pięknych serca, które wpadły na pomysł o zrobieniu intymnego wesela-ucieczki.

 
IMG_5221.jpg

Pewnie już wszyscy zauważyli, że niesamowicie kochamy naturę i żywe emocje. Sesja Kaliny i Adama nie jest wyjątkiem - razem wyjechaliśmy w cudowne góry Stołowe i spędziliśmy tam chociaż i bardzo zimny, ale mega wesoły dzień.

 
IMG_0585.jpg

Wesele Piery i Piotra to dzień niesamowitych kontrastów, wielu niespodzianek i wspaniałych tradycji! Dzień, który zaczął się od wzruszających przygotowań w gronie nabliższych osób, pięknych listów miłosnych i listu od mamy, który wzruszył każdego.

 
IMG_5430.jpg

Emocje to jedna z tych rzeczy, które najbardziej uwielbiamy w weselach. A na weselu Marty i Tanguy ich nie brakowało!

 
IMG_5288.jpg

Paulina i Jacek, dwójka pozytywnych ludzi, i to para, która udowodniła, że wesele w parę miesięcy to realne, im więcej, to może być wesele dopięte na ostatni guzik, w przepieknym miejscu!

 
0 обложка.jpg

Tym razem nie tylko weselnie ale i rodzinnie. Poznajcie Anetę, Michała i ich małego cudownego Kacperka, który sprawia niesamowite uśmiechi i tak szczere emocje, że trudno przekazać słowami.

 
IMG_9999 (17).jpg

To było piękne naturalne wesele Edyty i Macieja, które odbyło się w wojewódstwie Mazowieckim. Przygotowania w domu rodzinnym z najbliższymy osobami obok stworzyli od rana niesamowicie przytulną atmosferę, a słowa księdza pod czas ceremonii ślubnej wzruszyli każdego.

 

Ta sesja od samego początku zapowiadała się jak mega udana, ponieważ dzieciaki na sesji to gwarancja wyjątkowo szczerych emocji i szerokiego uśmiechu. I tak właśnie się stało.

 
Marta and Piotrek wedding photo story

Krótka historia o szczęściu, miłości i szaleństwie dwóch kochających serc. Marta i Piotr to wyjątkowo luźny i wesołe ludzi, na serio, trudno wyobrazić ludzi, bardziej komfortowo czujących się przed kamerą.

 
IMG_5442.jpg

Niesamowicie uwielbiamy naturę i jak ona rozłuźnia ludzi. Tym razem miła i bardzo wesoła sesja narzeczeńska wspaniałych Alicji i Pawła obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.