Historie zdjęciowe


 
IMG_8079.jpg

Tym ciepłym październikiem życie zaprowadziło nas na sam zachód Polski, gdzie poznaliśmy wspaniałą parę, Ulę i Marcina i staliśmy częścią ich wielkiego dnia!

 
IMG_7820.JPG

Wszytsko zaczęło się wiosną tego roku kiedy zupełnie przypadkiem poznaliśmy dwójkę niesamowitych ludzi, Kasię i Marcina, dwa pięknych serca, które wpadły na pomysł o zrobieniu intymnego wesela-ucieczki.

 
MD__2840.jpg

Kiedy atmosfera, ludzie, miejsce, nastrój, dosłownie wszystko perfekcyjnie się dobiera, tworzy się magia… Historia o pasji, uśmiechach, mokrych stopach. O miłości, o ludziach w najszczerszy sposób

 
IMG_0585.jpg

Wesele Piery i Piotra to dzień niesamowitych kontrastów, wielu niespodzianek i wspaniałych tradycji! Dzień, który zaczął się od wzruszających przygotowań w gronie nabliższych osób, pięknych listów miłosnych i listu od mamy, który wzruszył każdego.

 
IMG_5221.jpg

Pewnie już wszyscy zauważyli, że niesamowicie kochamy naturę i żywe emocje. Sesja Kaliny i Adama nie jest wyjątkiem - razem wyjechaliśmy w cudowne góry Stołowe i spędziliśmy tam chociaż i bardzo zimny, ale mega wesoły dzień.

 
IMG_5430.jpg

Emocje to jedna z tych rzeczy, które najbardziej uwielbiamy w weselach. A na weselu Marty i Tanguy ich nie brakowało!

 
IMG_5288.jpg

Paulina i Jacek, dwójka pozytywnych ludzi, i to para, która udowodniła, że wesele w parę miesięcy to realne, im więcej, to może być wesele dopięte na ostatni guzik, w przepieknym miejscu!

 
0 обложка.jpg

Tym razem nie tylko weselnie ale i rodzinnie. Poznajcie Anetę, Michała i ich małego cudownego Kacperka, który sprawia niesamowite uśmiechi i tak szczere emocje, że trudno przekazać słowami.

 
IMG_9999 (17).jpg

To było piękne naturalne wesele Edyty i Macieja, które odbyło się w wojewódstwie Mazowieckim. Przygotowania w domu rodzinnym z najbliższymy osobami obok stworzyli od rana niesamowicie przytulną atmosferę, a słowa księdza pod czas ceremonii ślubnej wzruszyli każdego.

 
Marta and Piotrek wedding photo story

Krótka historia o szczęściu, miłości i szaleństwie dwóch kochających serc. Marta i Piotr to wyjątkowo luźny i wesołe ludzi, na serio, trudno wyobrazić ludzi, bardziej komfortowo czujących się przed kamerą.

 

Ta sesja od samego początku zapowiadała się jak mega udana, ponieważ dzieciaki na sesji to gwarancja wyjątkowo szczerych emocji i szerokiego uśmiechu. I tak właśnie się stało.

 
IMG_5442.jpg

Niesamowicie uwielbiamy naturę i jak ona rozłuźnia ludzi. Tym razem miła i bardzo wesoła sesja narzeczeńska wspaniałych Alicji i Pawła obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.