Historie zdjęciowe


 

Wszytsko zaczęło się wiosną tego roku kiedy zupełnie przypadkiem poznaliśmy dwójkę niesamowitych ludzi, Kasię i Marcina, dwa pięknych serca, które wpadły na pomysł o zrobieniu intymnego wesela-ucieczki.

 

Wesele Piery i Piotra to dzień niesamowitych kontrastów, wielu niespodzianek i wspaniałych tradycji! Dzień, który zaczął się od wzruszających przygotowań w gronie nabliższych osób, pięknych listów miłosnych i listu od mamy, który wzruszył każdego.

 

Tym razem nie tylko weselnie ale i rodzinnie. Poznajcie Anetę, Michała i ich małego cudownego Kacperka, który sprawia niesamowite uśmiechi i tak szczere emocje, że trudno przekazać słowami.

 

Ta sesja od samego początku zapowiadała się jak mega udana, ponieważ dzieciaki na sesji to gwarancja wyjątkowo szczerych emocji i szerokiego uśmiechu. I tak właśnie się stało.

 

Krótka historia o szczęściu, miłości i szaleństwie dwóch kochających serc. Marta i Piotr to wyjątkowo luźny i wesołe ludzi, na serio, trudno wyobrazić ludzi, bardziej komfortowo czujących się przed kamerą.