Opinie naszych par


 

Jesteśmy właśnie po sesji narzeczeńskiej i muszę przyznać, ze jestem pod wrażeniem! Kontakt jest super, zdjęcia piękne, widać, ze Ci ludzie kochają swoją prace. Już nie możemy się doczekać kolejnej współpracy podczas naszego wesela, a potem sesji w plenerze! Polecamy z całego serca!

– Aneta & Michał

 

Fotografowanie i filmowanie bardzo profesjonalne! Otrzymaliśmy bardzo poruszający film i przepiękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, wesela i sesji poślubnej! Вziękujemy za wspaniałą pamiątkę i przyjazną atmosferę. Polecam!

– Hanna & Paweł

 

Kiedy szukaliśmy ekipy filmowej na nasze wesele nie mogliśmy znaleźć czegoś co zrobiłoby na nas ogromne wrażenie. Kiedy straciliśmy wiarę, a nawet podjęliśmy decyzję, że rezygnujemy z kamerzysty trafiliśmy na Best Friends Weddings - Cinematic stories about love. Po obejrzeniu ich portfolio powiedziałam WOW to jest właśnie to!
Przedstawiam Państwu 3 młodych ambitnych ludzi, którzy znają się na swojej pracy, a raczej pasji jak mało kto. Nigdy nie marzyłam o takim filmie weselnym, który jest nie tylko wspaniałą pamiątką, ale sztuką samą w sobie! Jeżeli ktokolwiek waha się nad wybraniem tej ekipy filmowej, uwierzcie, nie pożałujecie ani grosza, ani sekundy spędzonej z nimi, ani wyboru.
Mamy 2018r, jestem przekonana, że jeszcze będzie o was głośno, a my będziemy mogli mówić, że był to dla nas zaszczyt, że ten ważny moment nagrywaliście właśnie WY! ♥

– Kasia & Marcin

 

Pełen profesjonalizm, miły kontakt od samego początku, pomoc w każdej chwili! Dziękujemy Wam serdecznie, juz nie potrafimy sie doczekać filmu z najważniejszego dnia w naszym życiu, patrząc na Wasze portfolio jesteśmy spokojni o efekt. Mimo, ze nie jesteśmy z mężem modelami ani aktorami to czuliśmy sie bardzo komfortowo!
Polecamy z całego serca!

– Roksana & Radek