Opinie naszych par


 
MD__19431111.jpg

Pełen profesjonalizm, miły kontakt od samego początku, pomoc w każdej chwili! Dziękujemy Wam serdecznie, juz nie potrafimy sie doczekać filmu z najważniejszego dnia w naszym życiu, patrząc na Wasze portfolio jesteśmy spokojni o efekt. Mimo, ze nie jesteśmy z mężem modelami ani aktorami to czuliśmy sie bardzo komfortowo!
Polecamy z całego serca!

– Roksana & Radek

 
film 6-80.jpg

Bardzo długo szukaliśmy ekipy filmowej, która by nam odpowiadała. Kiedy zobaczyłam ich film od razu wiedziałam - to oni mają nakręcić najważniejszy dzień w naszym życiu. Film jest idealny - dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Niczego nie chcemy zmieniać. Olga, David i Kuba to najlepsza ekipa kamerzystów! Byli ledwo zauważalni - to bardzo ważne, żeby goście czuli się swobodnie. Odzwierciedlili wszystkie emocje, jakie nam towarzyszyły w tym dniu. A co najważniejsze, są przemiłymi, pozytywnymi i bezproblemowymi osobami! Polecamy z całego serca!

– Marta & Piotrek

 
IMG_1169.jpg

Nie będę ukrywać, że bardzo długo szukaliśmy odpowiedniej firmy, która uwieczni nasz ślub oraz wesele. Zależało nam na jakości, estetyce i naturalności. Kiedy trafiłam na materiały BFW, wiedziałam, że znalazłam wszystko czego szukaliśmy. Filmy, które dla nas stworzyli bawią i wzruszają. Zdjęcia są piękne i przedstawiają wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w tym ważnym dniu. Możemy również dodać, że współpraca z BFW była dla nas przyjemnością! Uśmiechnięta i przemiła Ola, skupiony na swojej pracy Dawid oraz Kuba, który nas rozśmieszał, to młodzi bardzo zdolni ludzie, przy których można się rozluźnić i świetnie bawić (nawet w tym stresującym dniu). Podsumowując, polecamy z całego serca ekipę Best Friends Weddings!

P.S. Filmy są tak cudowne, że możemy oglądać je w kółko

– Ula & Marcin

 
110 (1).jpg

Chcielibyśmy ogromnie podziękować Wam za cudowne podsumowanie Naszego Dnia!
Znakomite podejście, profesjonalizm, wyrozumiałość, cierpliwość i mnóstwo humoru - to cechuje cały zespół Best Friends Weddings!
Nie zamienilibysmy Was na nikogo innego! Dziękujemy, ze mogliśmy czuć się tak swobodnie podczas filmowania! Polecamy polecamy polecamy

– Martyna & Marcin

 
IMG_9007.jpg

Kiedy szukaliśmy ekipy filmowej na nasze wesele nie mogliśmy znaleźć czegoś co zrobiłoby na nas ogromne wrażenie. Kiedy straciliśmy wiarę, a nawet podjęliśmy decyzję, że rezygnujemy z kamerzysty trafiliśmy na Best Friends Weddings - Cinematic stories about love. Po obejrzeniu ich portfolio powiedziałam WOW to jest właśnie to!
Przedstawiam Państwu 3 młodych ambitnych ludzi, którzy znają się na swojej pracy, a raczej pasji jak mało kto. Nigdy nie marzyłam o takim filmie weselnym, który jest nie tylko wspaniałą pamiątką, ale sztuką samą w sobie! Jeżeli ktokolwiek waha się nad wybraniem tej ekipy filmowej, uwierzcie, nie pożałujecie ani grosza, ani sekundy spędzonej z nimi, ani wyboru.
Mamy 2018r, jestem przekonana, że jeszcze będzie o was głośno, a my będziemy mogli mówić, że był to dla nas zaszczyt, że ten ważny moment nagrywaliście właśnie WY! ♥

– Kasia & Marcin

 
IMG_9534.jpg

Jesteśmy właśnie po sesji narzeczeńskiej i muszę przyznać, ze jestem pod wrażeniem! Kontakt jest super, zdjęcia piękne, widać, ze Ci ludzie kochają swoją prace. Już nie możemy się doczekać kolejnej współpracy podczas naszego wesela, a potem sesji w plenerze! Polecamy z całego serca!

– Aneta & Michał

 
IMG_0272.jpg

Fotografowanie i filmowanie bardzo profesjonalne! Otrzymaliśmy bardzo poruszający film i przepiękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, wesela i sesji poślubnej! Вziękujemy za wspaniałą pamiątkę i przyjazną atmosferę. Polecam!

– Hanna & Paweł